всі категорії
EN
профіль компанії

Головна> Про компанію > профіль компанії

Ласкаво просимо до PengCheng

Компанія Yiyang Pengcheng Technology Development Co., Ltd була заснована в 1994 році. Зі статутним капіталом 15 мільйонів юанів Pengcheng є сучасним високотехнологічним підприємством, яке об'єднує розробку, виробництво та маркетинг алюмінієвих електролітичних конденсаторів. Компанія займає територію в 50 акрів, має понад 300 співробітників і річну виробничу потужність майже 1.5 мільярда штук. Зараз збудовано сучасний виробничий цех площею 12,000 9001 кв. Завдяки провідному світовому промисловому центру досліджень і випробувань Pengcheng отримав сертифікат системи якості ISO:2015:14001, сертифікацію системи екологічного менеджменту ISO2015:16949 та систему сертифікації якості управління автомобілями IATFXNUMX.

Ми завжди вважаємо міжнародну якість першим прагненням і прагнемо сприяти розробці алюмінієвих електролітичних конденсаторів та створенню платформи для співпраці та спільного використання ресурсів. Компанія об’єднує ресурси та використовує наукові та технологічні інновації для розробки 29 серій, понад 3000 значень високоякісних алюмінієвих електролітичних конденсаторів із відмінною стабільністю, довговічністю та корисністю. До цього часу ми надали наші передові послуги та продукти більш ніж 800 відомим вітчизняним та міжнародним підприємствам, включаючи PAK, Topstar, BMTC, XIDUN Lighting, KeGu Power, DONLIM, OSRAM, Sunshine Lighting, Havells India Ltd, Akim Metal, Makel , City Lumi та ін.

Ми наполягаємо на тому, щоб «Pchicon» став всесвітньо відомим брендом, ставши однією з компаній з високим індексом щастя співробітників у Китаї та найкращим постачальником високоякісних алюмінієвих електролітичних конденсаторів у світі!

Service Line

+8615399723311

Графік роботи: 8:00-17:00

Спробуйте зараз

близько
Запитайте зараз